درباره شرکت شرکت فناوران طیف نور کارمانا

شرکت فناوران طیف نور کارمانا (کارمانا فوتونیک) با تلاش تعدادی از فارغ التحصیلان ارشد و دکتری رشته فوتونیک با هدف تحقیق و توسعه فناوری فوتونیک در سال 96 تاسیس شد. تلاش این مجموعه فناورانه در راستای رونق کسب و کار و همچنین ارتقای سطح علمی و فناوری اپتیک و لیزر در کشور بوده است. کارمانا فوتونیک مفتخر است، با تولید نسل جدیدی از شبیه ساز خورشید با قابلیت تنظیم در شدت های مختلف به صورت خودکار گامی موثر در جهت ارتقای کیفیت تولیدات آزمایشگاهی بردارد این محصول سابقه حضور در سه دوره نمایشگاه تجهیزات ساخت داخل را دارد. این شرکت همچنین در زمینه انجام پروژه های تحقیقاتی و صنعتی متعددی فعال می باشد.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
18

تعداد پرسنل

6

سال فعالیت

4

تعداد محصولات

69

مشتریان

اهداف و چشم اندازهای کارمانا فوتونیک

همکاری بلندمدت و موفقیت آمیز با مشتریان و مخاطبان، بی نیازی کشور از واردات محصولاتی مشابه محصولات تولیدی کارمانا فوتونیک، صادرات و ارزآوری، آموزش و تجهیز مدارس محروم تا حد توان و تولید ثروت برای همکاران، اهداف و رسالت های ما هستند. تلاش تیم کارمانا فوتونیک، ایجاد حس خوب هنگام استفاده از یک دستگاه ایرانی و انجام آزمایش است. در دنیای صنعتی امروز شناسایی مواد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما در مدت فعالیتمان در تولید دستگاه تجارب بسیاری را کسب کرده و اکنون می توانیم ادعا کنیم که هنگام استفاده از دستگاه های کارمانا فوتونیک این حس خوب را تجربه خواهید کرد.

مسئولیت اجتماعی ما گسترش راه حل های سنجش نوری در جامعه است و عمیقاً تمایل داریم این اتفاق از مدارس ایران آغاز گردد. در این راستا برای تجهیز مدارس محروم گام هایی نیز برداشته ایم و امیدواریم در کنار شما بتوانیم این راه را ادامه دهیم.

ثبت سفارش

Cart

سبد خرید شما در حال حاضر خالی است.